Навіщо встановили чергування у деяких укриттях Вінниці
![](https://sichnews.com/wp-content/uploads/2023/07/photo_2023-07-17_09-59-19.jpg)
Тренери і адміністрація всіх міських ДЮСШ і муніципальних спортивних закладів Вінниці щомісяця віддають відсоток від своєї зарплатні на допомогу ЗСУ. Окрім того, у підвальних приміщеннях, на базі яких проводяться тренування міських спортшкіл, встановлено цілодобове чергування тренерів різних спортшкіл.
![](https://sichnews.com/wp-content/uploads/2023/07/photo_2023-07-16_20-19-49-1024x768.jpg)
Приміром, укриття, що на вул. Академіка Янгеля, 33. У разі повітряної тривоги воно слугує, як надійне укриття для мешканців будинку. Тому й чергування там встановлено цілодобове!
«Січ Ньюс»
0 Коментарі