skip to Main Content

Незрячий переселенець із Маріуполя презентував пісню про «руду осінь»

Композитор і співак Богдан Коваль – незрячий переселенець із Маріуполя. Вже близько року він мешкає у Вінниці. Днями Богдан Коваль оприлюднив свою нову пісню, «Руда осінь». Це перша композиція у його творчому репертуарі про цю пору року.  

Написати цю пісню мені навіяв осінній настрій, коли я перебував у Закарпатті. У ній йдеться, що кожна осінь рахує роки нашого життя. «Руду осінь» поки що не виконував на концертах, – розповів Богдан Коваль.     

Загалом у доробку досвідченого виконавця – півсотні пісень. Деякі повністю авторства Богдана Коваля. Інші він написав на вірші інших авторів. А зараз вимушений переселенець із зрозумілих причин активно перекладає свої старі пісні із російської мови на українську.

Нещодавно Богдан Коваль успішно взяв участь у міжнародному онлайн-конкурсі авторської пісні «Незламна Україна», який проходив у Німеччині. Згідно із голосуванням слухачів, вінничанин став абсолютним переможцем. Після цього Богдана Коваля запросили на благодійний офлайн-фестиваль у Болгарії.    

Богдан Коваль працює в обласному центрі культури «Щедрик» організатором культурного дозвілля. Також співає у колективі художньої самодіяльності вінницького підприємства незрячих.

Богдан Коваль підсилив наш творчий колектив. Бо він не лише є гарним виконавцем, але й автором текстів і музики до пісень, – прокоментував директор вінницького підприємства незрячих Костянтин Ільніцький.        

Пісня «Руда осінь»

Фелікс ЖАНІН, “СічНьюз”

Поділитися
0 0 голосів
Рейтинг статті
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Back To Top