skip to Main Content

Олександру Ольховичу з Вінниччини пропонують присвоїти звання Героя України посмертно

Петиція Олени Ольхович розміщена на офіційному Інтернет-представництві Президента України. Жінка просить розглянути петицію про присвоєння звання Героя України (посмертно) відважному патріоту, хороброму захиснику нашої держави,військовослужбовцю ЗСУ Олександру Руслановичу Ольховичу, 08.11.1980 року народження, уродженцю смт. Глухівці (Вінницька область).

З перших днів вторгнення ворога на нашу землю він не зміг стояти осторонь та відразу поповнив ряди добровольців-захисників України. Служив у 61 ОМБр, 101 батальйону, 3 роті, 2 взводу. Разом з побратимами боронив цілісність нашої держави та витісняв ворога з населених пунктів Миколаївської та Херсонської областей. Наприкінці серпня 2022 року розпочався контрнаступ на Херсонському напрямку. Від початку і до кінця Олександр був на нульових позиціях. Його побратими зазначили, що він був справжнім воїном, людиною слова,взірцем мужності, зразком незламності та міцності духу, – інформує Олена Ольхович.

Олександр Ольхович загинув 10 вересня 2022 року під час виконання бойового завдання поблизу села Лозове Бериславського району Херсонської області, отримавши поранення несумісні з життям. У нього залишилося троє синів (22, 14 і 8 років), які пишаються мужністю свого батька та просять присвоїти звання Героя України (посмертно).

Не кожен зможе дивитися смерті у вічі та стояти до кінця. Для всіх рідних він був та залишиться Героєм. Я пишаюся ним, його незламністю та патріотизмом і вважаю, що Ольхович Олександр Русланович – справжній Герой, який заслуговує на найвищу державну нагороду, – продовжує Олена Ольхович.

Вічна пам’ять і шана всім, хто віддав своє життя за Україну!

Фелікс ЖАНІН, “СічНьюз”

Поділитися
0 0 голосів
Рейтинг статті
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Back To Top