skip to Main Content

Презентували настільну гру з цікавими історичними фактами «Таємнича Вінниця»

У місті над Бугом презентували карткову настільну гру «Таємнича Вінниця». Це розвага українською та англійською мовами з цікавими історичними фактами про Вінницьку область, інформує сайт міськради.

Гру «Таємнича Вінниця» розробила студентка Фахового коледжу економіки і права Вінницького кооперативного інституту Вікторія Хлібович. Дівчина каже, що таким чином хоче підняти інтерес до міста й регіону.

Читаючи одну книгу, мені сподобалося, що її герої створили настільну гру про своє місто. І у мене з’явилася ідея створити власну настільну гру про моє рідне місто – про Вінницю. Впевнена у тому, що нам з вами потрібно знати елементарну інформацію про те, що і коли відбулося у нашому місті, та кому завдячувати за ті чи інші події. Навіщо цим цікавитися? Тому що без минулого не буде і майбутнього, – розповіла Вікторія Хлібович.

Презентація настільної гри відбулася у туристичному хабі міста. Всі, хто завітав на подію, змогли не тільки поспілкуватися з розробницею, а й взяли участь в однойменному квізі та одними з перших зіграли в нову настільну гру.

«Таємнича Вінниця» складається з 40 двосторонніх карток і двох збірок (з правилами і відповідями), що вміщуються у невеличку дерев’яну коробку. Гра розрахована на 2-4 гравців і на 10-15 хвилин.

Усі картки розділені на чотири категорії: «відомі люди», «визначні місця», «історія міста», «Вінниччина». Також в цю гру можна грати двома способами:

Складаючи хронологічну послідовність подій (коли у відповідь на питання потрібно назвати дату). Наприклад:

  • В якому році у Вінниці з’явився перший трамвай?
  • Коли Оноре де Бальзак перебував на Поділлі?
  • В якому році забальзамували тіло Миколи Пирогова?

Або у форматі вікторини (коли потрібно обрати правильний варіант відповіді з трьох запропонованих):

  • Кого називають українським «Робін Гудом»?
  • Скільки разів Вінниця була столицею УНР?
  • Яку рослину привіз Коцюбинський з Італії, і вона є окрасою його саду?

Щоб оперативніше слідкувати за новинами, підписуйтеся за наші сторінки у “Фейсбук”“Телеграм”“Вайбер” та “Інстаграм”.

Фелікс ЖАНІН, “СічНьюз”

Поділитися
0 0 голосів
Рейтинг статті
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Back To Top