skip to Main Content

Путін відмовився брати участь у передвиборчих дебатах, — Пєсков

Центральна виборча комісія зареєструвала путіна кандидатом у президенти. Відповідне посвідчення вручили його довіреній особі, російському акторові Володимиру Машкову.

Володимир путін, який планує переобиратися на п’ятий президентський термін у березні 2024 року, відмовився брати участь у передвиборчих дебатах. Про це 29 січня повідомив спікер Кремля Дмитро Пєсков, передає “РИА Новости”.

Я прессекретар президента. Президент не бере участі в передвиборчих дебатах, — цитують слова Пєскова.

Це не вперше, коли путін уникає участі в дебатах. Ще у 2017 році, перед попередніми виборами, прессекретар пояснював, що кандидатство путіна “протікає за іншими законами”. Він також зазначив, що дебати є “досить безглуздими за своєю суттю”, і відбиток чинного президентства суттєво змінює ситуацію.

Володимир путін візьме участь у виборах 2024 у РФ

Сьогодні, 29 січня, росЗМІ повідомили, що Центральний виборчий комітет рф зареєстрував чинного президента росії як кандидата на президентських виборах у березні 2024 року. Відповідне посвідчення ЦВК вручила одній із довірених осіб путіна — російському акторові Володимиру Машкову.

Нагадаємо, секретар РНБО України Олексій Данілов заявив, що у рф можлива тотальна мобілізація після виборів президента 2024 року. На його думку, президентські вибори на росії 17 березня 2024 року стануть “знаковою датою” для Кремля, після якої можлива тотальна мобілізація громадян.

Нагадаємо також, що Держдума внесла поправки до закону про вибори президента. Зміни в законі спрямовані на обмеження діяльності преси в період виборчої кампанії та в день виборів.

Анастасія ТКАЧУК, «СічНьюз»

Поділитися
0 0 голосів
Рейтинг статті
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Back To Top