skip to Main Content

Семирічний вінничанин продає власні казки для підтримки ЗСУ

Семирічний вінничанин Тимофій Ковалевський навчається у початковій школі №25. Хлопець дуже енергійний та свідомий, отож у вільний від навчання час пише та продає казки, а зібрані кошти донатить на Збройні Сили України. Про це інформує сайт Вінницької міськради.

Свою першу збірку Тимофій написав у шість років. Допомагала у створені книги бабуся – тоді хлопець диктував, а вона занотовувала усе на папері. Загалом у збірку помістили п’ять казок з кольоровими ілюстраціями.

Збірку Тимофій продає за доступною ціною. Каже, що робить все з однією метою – щоб військові змогли купити зброю, машину чи обладнання для того, аби пришвидшити Перемогу.

Загалом семирічний Тимофій вже зібрав близько 15 тисяч гривень і отримав від бійців особливий подарунок.

Нема такого, що воюють тільки воїни, а ми у себе в Вінниці відпочиваємо. Ми маємо допомагати тим хлопцям і дівчатам, що зараз на війні. Це потрібно робити усім, – коментує Тимофій.

Презентує власні казки Тимофій і одноліткам. У школі пишаються вихованцем. Кажуть, Тимофій творчий і розумний хлопчик.

Він перерахував усі кошти до копієчки для ЗСУ. Потім дітки ще побачили ці книжечки, і почали купувати. Але мушу сказати, що це не та дитина, яка прагне популярності, цей хлопець як і всі українці прагне одного – Перемоги, – коментує вчителька початкових класів Олена Поліщук.

Юний казкар вже працює над другою збіркою творів. Каже, волонтерити буде, допоки Україна не переможе.

Щоб оперативніше слідкувати за новинами, підписуйтеся за наші сторінки у “Фейсбук”“Телеграм”“Вайбер” та “Інстаграм”.

Фелікс ЖАНІН, “СічНьюз”

Поділитися
5 1 голос
Рейтинг статті
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Back To Top