Український патріотичний мюзикл до свят ставлять у Кардіффі
![](https://sichnews.com/wp-content/uploads/2023/12/336294092_592771659544428_8132858504911832834_n.jpg)
Українська громада вимушених переселенців бере участь у постановці мюзиклу до новорічних свят у Кардіффі (Уельс). До проєкту долучився й український хор «Співоче коло», який регулярно дає у Великій Британії благодійні концерти задля допомоги нашій країні.
Сценарист, постановник, автор мюзиклу – відома українська мисткиня Лариса Марцева, яка знайшла прихисток в Уельсі і продовжує там волонтерити. Перед цим вона вела школу для підлітків Film4 Teens у Кардіффі.
![](https://sichnews.com/wp-content/uploads/2023/12/414869822_334564009514439_3741033000105546984_n-1024x768.jpg)
Проєкт мюзиклу зовсім не має комерційної складової. На меті лише взаємопідтримка та поширення культурної спадщини. І віра у перемогу України. Сценарій дуже цікавий та майже професійна постановка – із великою лялькою-мотанкою, різдвяними колядками, валійською та англійською піснями. Музикл завершується популярною мелодією «Україна – це я, – розповідає «СічНьюз» вимушена переселенка із Вінниці Ольга Бакар (на фото), яка нині перебуває в Кардіффі.
Майже три місяці пішло на підготовку – із танцями та оригінальними акторськими прийомами. Має вийти просто «бомба», кажуть причетні.
Такий формат об’єднує. Допомагає українській молоді подолати складнощі переїзду. Особливо дітям з окупованих територій, які не мають змогу приїздити додому хоча б зрідка, – завершує Ольга Бакар.
Фелікс ЖАНІН, «СічНьюз»
0 Коментарі