skip to Main Content

Вінничан і вимушених переселенців запрошують на «Музичні посиденьки»

Проєкт «Музичні посиденьки» у Вінниці був започаткований у бібліотеці №1 у 2015 році. Серед його учасників – внутрішні переселенці, а також вінничани. Вони щонеділі зустрічаються, спілкуються, вивчають і співають українські пісні, інформує сайт Вінницької міськради.

З початком вторгнення росії на територію України у 2014 році у Вінниці знайшли прихисток переселенці зі Сходу країни, які стали користувачами нашої філії, – говорить завідувачка бібліотеки-філії № 1 Ольга Вергун. – Тож, із метою психологічної підтримки та адаптації ВПО та їхніх родин у складний час за допомогою наших активних відвідувачів було створено проєкт «Музичні посиденьки.

Відвідувачі занять щонеділі зустрічаються в приміщенні бібліотеки для спілкування, знайомства з культурою та побутом Поділля. А найголовніше – вивчають та співають народні пісні. Саме вони стають тим камертоном, який дозволяє гуртківцям краще пізнати мелодійність української мови, відчути її та пізнати, підкреслила Ольга Вергун.
Вже 8 років на волонтерських засадах незмінним музичним керівником проєкту є Валентин Степанець, який відзначив в цьому році 85-річний ювілей.

Музичні посиденьки відкривають двері до серця нації, відтворюючи не лише мелодії, але й сплетені нитки культурної спадщини, що об’єднують нас у важкі моменти та відзначають нашу незламну духовну силу, – каже завідувачка бібліотеки-філії №1.

Засідання проходять щонеділі об 13:00 за адресою проспект М. Коцюбинського, 49 – бібліотека-філія №1. Записатися можна за номером телефону: 55 – 32 – 01.

Щоб оперативніше слідкувати за новинами, підписуйтеся за наші сторінки у “Фейсбук”, “Телеграм”, “Вайбер” та “Інстаграм”.

Фелікс ЖАНІН, “СічНьюз”

Поділитися
0 0 голосів
Рейтинг статті
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Back To Top