skip to Main Content

Вінничани віддають останні почесті полеглому Максиму Кузьмінському

Сьогодні, 23 вересня, вінничани віддають останні почесті полеглому Захиснику України Максиму Кузьмінському. Чоловік пішов боронити Україну добровільно, бо вважав це свої обов’язком. Був штурмовиком 118-ї окремої механізованої бригади Збройних сил України. Загинув 13 вересня у бою поблизу села Роботине Запорізької області. Воїну навічно залишилось 32 роки, інформує сайт міськради.

Війна принесла пекучий біль та незагойну рану у родину Кузьмінських, в якій на нього чекали два синочка, дружина, батько та брат. Леся, дружина Героя каже, що він став до війська за власним покликом, «щоб його дітям, які підростають, не довелось брати до рук зброю».

Максим Кузьмінський народився 4 квітня 1991 року у Вінниці. Свого часу навчався у 27-й міській школі, а потім у Лука-Барській. По її закінченню здобув фах слюсаря з ремонту автомобілів у Вінницькому професійно-технічному училищі №11.

– Щоб сім’я жила в достатку, Максим брався за будь-яку роботу. Був відповідальним та наполегливим. Його цінували колеги і любили друзі. Знаєте, про таких як мій чоловік кажуть: «Суворий ззовні, але м’який всередині». Тільки поклич, завжди усім приходив на допомогу. Не шкодував ані сил, ані часу, – розповідає дружина полеглого воїна.

Щирі співчуття рідним та близьким. Вічна пам‘ять та слава Герою!

Володимир ПРИСЯЖНЮК”, “СічНьюз”

Поділитися
0 0 голосів
Рейтинг статті
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Back To Top