skip to Main Content

Вінничанин Олег Каргальсков прийняв останній бій під Кураховим

Сьогодні, 13 квітня, Вінниця схилиляє голову у скорботі. Додому на щиті повернувся Захисник України, наш земляк Олег Каргальсков. Чоловік служив водієм-механіком танку. Останній бій прийняв під містом Курахове Донецької області, інформує сайт міськради.

Олег Васильович народився 12 жовтня 1978 року у селі Осична Хмільницького району Вінницької області. Навчався у місцевій школі. Після цього переїхав до Вінниці, де навчався в технікумі та університеті. Проходив службу в армії. До повномасштабного вторгення працював майстром з виготовлення дверей.

Чоловік був чудовим майстром, у нього золоті руки, він сам побудував будинок, – розповідає дружина полеглого воїна, Інна.

21 вересня 2023 року Олега Васильовича мобілізували. Воював у складі 4-ї танкової бригади. Згодом був переведений до танкового батальйону 33-ї окремої механізованої бригади водієм-механіком танка.

Брав участь у боях на території Харківської, Донецької, Запорізької областей. Загинув поблизу міста Курахове Донецької області 9 квітня 2024 року.

У Олега Васильовича залишились дружина та троє дітей: два сини 23 і 18 років та 8-річна донька.

Прощання з воїном розпочнеться 13 квітня о 9:30 за адресою проїзд Калиновий, 5. О 10:30 відбудеться відспівування у костелі св. Діви Марії Ангельської. О 12:00 Героя поховають на Алеї Слави Сабарівського кладовища.

Володимир ПРИСЯЖНЮК, “СічНьюз”

Поділитися
0 0 голосів
Рейтинг статті
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Back To Top