skip to Main Content

Вінницька громада прощається із полеглим Захисником Сергієм Сташевським

У неділю, 8 жовтня, вінничани проводжають на вічний спочинок полеглого воїна Сергія Сташевського. Без вагань він влітку минулого року пішов боронити Україну від ворога. Став у стрій 57-ї окремої мотопіхотної бригади імені кошового отамана Костя Гордієнка. Життя воїна обірвалося 9 жовтня 2022 року у бою під селом Давидів Брід, що у Херсонській області. Йому було лише 38 років… Вдома на нього чекали мама, дві сестрички та брат, інформує сайт Вінницької міськради.

Сергій Сташевський народився 2 січня 1984 року. Був випускником 33-ї вінницької школи. Після чого розпочався його трудовий шлях. Сестра Героя Наталія каже, що він брався за будь-яку роботу. Вмів усе: і техніку полагодити, і у будівельній справі був майстром.

А під час війни у Сергія розкрився направду бойовий дух. Він вирушав на виконання бойових завдань без страху. Був впевнений у своїх силах та ніколи не нарікав на труднощі. Разом із побратимами готовий був воювати із ворогом до переможного кінця, – розповіла сестра воїна.

Церемонія прощання із Сергієм Сташевським відбудеться о 14:00 у поминальній залі за адресою: вул. Генерала Арабея, 1. Поховають воїна о 15:00 на Алеї Слави Сабарівського кладовища.

Щирі співчуття рідним та близьким. Вічна пам‘ять та слава Герою!

“СічНьюз”

Поділитися
0 0 голосів
Рейтинг статті
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Back To Top