skip to Main Content

Вінниця прощається із 20-річним нащадком козацького роду Володимиром Любунею

Сьогодні Вінниця проводжає у вічність Героя-Захисника Володимира Любуню. Він був штурмовиком батальйону спеціального призначення Національної Гвардії України «Донбас». Загинув 20 грудня під час виконання бойового завдання на Лимано-Куп’янському напрямку. Воїну було лише 20 років, інформує сайт Вінницької міськради.

Володимир Любуня народився 21 жовтня 2003 року у Вінниці. Закінчив ліцей №9. З дитинства захоплювався спортом. Займався легкою атлетикою, а також рукопашним боєм. Зі шкільної лави готував себе до військової служби.

У нас козацький рід. Всі – від діда-прадіда були військовими. Володимир також не бачив для себе іншої долі, як стати воїном, – розповідає батько полеглого Героя.

За його словами, Володимира ніщо не могло спинити.

– З початком повномасштабного вторгнення він неодноразово оббивав пороги військомату допоки не взяли до війська. Першою його фронтовою родиною став полк «Азов», наступною – батальйон «Донбас». Попри юний вік, у нього не бракувало сил боротися. Їх додавало величезне прагнення якнайшвидше звільнити рідну землю від ворога, – додав тато Героя.

Схиляємо голови та щиро вклоняємось рідним та близьким. Вічна пам’ять та слава Герою!

Володимир ПРИСЯЖНЮК, “СічНьюз”

Поділитися
0 0 голосів
Рейтинг статті
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Back To Top