skip to Main Content

Вінниця прощається із 21-річним прикордонником Олегом Мазуром

Олег Мазур став на захист Батьківщини у січні минулого року. Був лейтенантом 15-го мобільного прикордонного загону «Сталевий кордон». Воював із ворогом на найгарячіших ділянках східного фронту, серед яких – Кліщіївка, Бахмут, Куп’янськ… Загинув оборонець 21 січня під час виконання бойового завдання на Харківщині, інформує сайт Вінницької міської ради.

За відгуками побратимів, Олега у війську поважали всі: від солдатів до старших офіцерів. Він мав сталевий характер, був розсудливим, обізнаним та наполегливим, що не раз доводив під час штурмових операцій. Ведучи за собою у бій, найбільше прагнув зберегти життя інших. Робив для цього все можливе.

Народився Олег Мазур у Вінниці 30 березня 2002 року. По закінченню 9-ти класів ліцею №6, юнак отримав гарний військовий вишкіл. Спочатку – у Кам’янець-Подільському військовому ліцеї, а далі – у Національній академії Державної прикордонної служби імені Богдана Хмельницького, після дострокового випуску із якої, відразу вирушив на війну. Для проходження служби обрав для себе загін спеціального призначення «Сталевий кордон».

Як розповіли рідні, після Перемоги Олег мав намір продовжити службу у Збройних Силах. Хотів стати інструктором, щоб передавати свої знання військової справи, навчати та підтримувати. А ще мріяв створити сім’ю, продовжувати допомагати батькам, яких надзвичайно любив та оберігав…

Схиляємо голови та щиро вклоняємось рідним та близьким. Вічна пам’ять та слава Герою!

Фелікс ЖАНІН, “СічНьюз”

Поділитися
0 0 голосів
Рейтинг статті
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Back To Top