skip to Main Content

Восьмирічна вінницька співачка стала призеркою міжнародного «United Kids Festival»

На міжнародному дитячому пісенному музичному фестивалі «United Kids Festival» восьмирічна вінничанка Злата Солоненко посіла почесну третю сходинку п’єдесталу. Як повідомила викладачка Віра Майборода, її учениця спочатку успішно пройшла перший етап конкурсу, який був онлайн. Згодом дівчинка потрапила до півфіналу, інформує сайт Вінницької міськради.

Злата виборола місце серед багатьох дітей, що подавали заявки з різних країн. У півфінал вийшло всього 30 дітей, по 10 на категорію, які вже змагались між собою у столиці Болгарії Софії. Злата вразила усіх виконанням пісні гурту The Hardkiss «Гора» у категорії «Kids», – говорить Віра Майборода.

Наставниця юної вінничанки, зазначила, що дівчинка займається у неї з трирічного віку.

Злата дуже талановита і працьовита. Окрім співу полюбляє грати на гітарі. Вірю, що вона має велике творче майбутнє! – каже викладачка.

За її словами на фестивалі, де панувала атмосфера музичного свята, виступив гурт 5’nizza, а серед членів журі був почесний гість – вокаліст гурту Сергій Бабкін.

Мені сподобались слова співака, він підкреслив важливість підтримки та плекання українських юних талантів, адже діти – це скарб та майбутнє нашої нації, – зауважує Віра Майборода.

Також викладачка додала, що на цьогорічний фестиваль свої заявки на участь надсилали діти з 15 країн. І це стало своєрідним рекордом, який показує, що фестиваль масштабується та збільшує своє значення у світі.

Фелікс ЖАНІН, “СічНьюз”

Поділитися
0 0 голосів
Рейтинг статті
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Back To Top