skip to Main Content

Як родинам загиблих воїнів отримати компенсацію за санаторне лікування

Вінниця піклується про родини загиблих Захисників і Захисниць. Зокрема, члени сімей загиблих військовослужбовців та учасників Революції Гідності можуть отримати відшкодування за самостійне санаторно-курортне лікування, інформує сайт міськради.

«Департамент соціальної політики постійно вивчає потреби родин загиблих Захисників та Захисниць та здійснює їхній системний соціальний супровід. Члени сімей загиблих військовослужбовців та учасників Революції Гідності можуть розраховувати на підтримку громади. Ми не залишимо рідних тих, хто став на захист нашої країни», – зазначила директорка департаменту соціальної політики Валентина Войткова.

Вінницька міська рада може компенсувати кошти, витрачені на самостійне санаторно-курортне лікування. Суму до 15 тисяч гривень може отримати один із членів сім’ї загиблого один раз на два роки.

Хто має право на грошову компенсацію?
Виплати можуть отримати члени сімей загиблих Захисників і Захисниць України та загиблих під час участі у Революції Гідності. До них належать:
один із подружжя, який не одружився вдруге;
батьки;
неодружені повнолітні діти, визнані особами з інвалідністю з дитинства I чи II групи.
Важливо, що пільговики мають бути членами Вінницької міської територіальної громади або внутрішньо переміщеними особами, що перебувають на обліку в Департаменті соціальної політики міської ради. Також під виплати підпадають особи, які перебувають на обліку в Єдиному муніципальному реєстрі осіб та мають право на пільги, доплати та послуги за рахунок коштів Вінницької міської територіальної громади.

Як отримати компенсацію за самостійне санаторно-курортне лікування
З питань отримання відшкодування на самостійне санаторно-курортне лікування членів сімей загиблих Захисників і Захисниць України потрібно звернутися до прозорих офісів соціального спрямування за місцем фактичного проживання:
● Управління соціального захисту населення (Лівобережне): м. Вінниця вул. Замостянська, 7 (ІІ пов.), тел.: 097-101-45-18, 093-190-83-93, 50-86-70, 50-86-77
● Управління соціального захисту населення (Правобережне): м. Вінниця про. Космонавтів, 30 (ІІ пов.), тел.: 097-101-58-40, 063-856-62-72, 50-83-88, 50-91-33
Фахівці нададуть перелік документів, що необхідні для виплати відшкодування. Відділ звернень опрацює документи та передасть на розгляд департаменту соціальної політики Вінницької міської ради. Згодом їх розгляне відповідна комісія. Вона ж ухвалить рішення щодо надання грошової компенсації.

Фелікс ЖАНІН, “Січ Ньюз”

Поділитися
0 0 голосів
Рейтинг статті
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Back To Top