Як у Вінниці ведмідь панда грав у футбол. ФОТОРЕПОРТАЖ
![](https://sichnews.com/wp-content/uploads/2023/07/1-3.jpg)
Вчора, 9 липня, у Вінниці був останній день виступів цирку-шапіто «Блейк». Він знаходився у Центральному парку ім. Леонтовича. Сучасне циркове шоу подарувало дітям та дорослим радість та позитивні емоції. Частину коштів від продажу квитків цирк перераховує на ЗСУ.
![](https://sichnews.com/wp-content/uploads/2023/07/photo_2023-07-10_10-07-39-1024x768.jpg)
Шоу зібрало аншлаг. Глядачів веселив кумедний клоун, дивували акробати і жонглери. Вразило фаєр-шоу. Сподобалися інтерактивні конкурси, на які викликали не лише дітей, але й дорослих!
![](https://sichnews.com/wp-content/uploads/2023/07/photo_2023-07-10_10-07-45-1024x768.jpg)
Але, напевно, найбільше малечу шокували дві величезні фігури: ведмідь панда грав надувним м’ячем у футбол із глядачами, а робот танцював під відомі мелодії.
![](https://sichnews.com/wp-content/uploads/2023/07/photo_2023-07-10_10-07-47-1024x768.jpg)
Фелікс ЖАНІН, «Січ Ньюс»
0 Коментарі