Юні хокеїсти вінницького «Патріота» виграли турнір у Латвії
![](https://sichnews.com/wp-content/uploads/2024/04/1-6.jpg)
Вінницька команда Дитячого хокейного клубу «Патріот» стала переможцем в одному з найпрестижніших дитячих турнірів Європи «Riga Cup 2024» в категорії U-12. Він проходив в м. Рига (Латвія). В змаганнях приймали участь 16 команд з 9 країн світу: Латвії, Естонії, Данії, Великобританії, Швеції,Фінляндії, Нідерландів, Ізраїлю, України.
![](https://sichnews.com/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-09_14-44-44-2-768x1024.jpg)
Вінничани на першому груповому етапі здобули перемоги в усіх зустрічах( Dutch Flyers vs Patriot – 0:3; Patriot vs HS Riga 4:1; Patriot vs Viru Sputnik – 9:3) і вийшли у другий груповий етап з першого місця. Там зустрілись з переможцями іншої групи – командою з Латвії Prizma та командою з Данії Copenhagen Falcons.
![](https://sichnews.com/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-09_14-44-44-1024x768.jpg)
Першу гру другого раунду наші хлопці програли 1:4. І виходили на другий матч вже без права на помилку – нам була потрібна була лише перемога. За попередніми рейтингами, команда з Данії була фаворитом турніру. Вінницький «Патріот» впевнено обіграв її з рахунком 6:1 та вийшов у півфінал турніру.
Там команда з Вінниці зустрілась з командою Jelgavas LSS Латвія, де в напруженій боротьбі змогла перемогти 2:1 і вийти до фіналу.
![](https://sichnews.com/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-09_14-44-45-2-768x1024.jpg)
В фінальній грі «Патріот» знову зустрівся з командою Prizma, якій до цього поступився. На матч вінничани вийшли максимально налаштовані на перемогу і здолали команду суперника з рахунком 2:1.
![](https://sichnews.com/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-09_14-44-45-768x1024.jpg)
В команді «Патріот» відзначають капітана команди Павла Звуздецького, який був серцем і мотором команди і вів всіх наших хлопців вперед. Найкращим нападником турніру, шляхом голосування тренерів та менеджерів всіх команд, було обрано вінничанина Павла Ценделіна.
Фелікс ЖАНІН, «СічНьюз»