skip to Main Content

За виправдовування збройної агресії росії засудили на п’ять років

Жителя Вапнярської територіальної громади (Вінницька область) засудили за поширення матеріалів, у яких міститься виправдовування та визнання правомірною збройної агресії російської федерації проти України, вчиненому повторно. Вироком Томашпільського районного суду йому призначено покарання – 5 років позбавлення волі. Про це інформує пресслужба Вінницької обласної прокуратури.

Прокурор у суді довів, що після 24 лютого 2022 року чоловік, маючи проросійські ідеологічні мотиви, у забороненій ворожій соціальній мережі «Одноклассники» під власним іменем поширював на велику аудиторію матеріали зі схваленням збройної агресії рф проти України.

Поширювані обвинуваченим матеріали містили наративи про «освобождение» України від «укронацистов»,спотворення фактів воєнних операцій на українській території, приниження військовослужбовців ЗСУ та навпаки – звеличення російських окупантів.

Для прикладу, чоловік опублікував статтю російської пропаганди про те, що влітку 2022 року у торговому центрі в м. Кременчуці понад двадцятеро людей загинули не через влучання російської ракети, а тому, що у приміщеннях ТЦ «всу химичили что то с западным вооружением».

У суді громадянин свою вину не визнав. Наразі вирок законної сили не набрав.

Фелікс ЖАНІН, “СічНьюз”

Поділитися
0 0 голосів
Рейтинг статті
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Back To Top