skip to Main Content

Вимушених переселенців і військових у Вінниці навчатимуть підприємництву

У Вінниці стартує проєкт «Програмна підтримка діяльності малого та середнього підприємництва та розвиток підприємницьких навичок ВПО». До участі запрошують молодь, переселенців, військовослужбовців, а також членів їхніх родин, інформує сайт Вінницької міської ради.

Проєкт реалізує Академія успіху в межах проєкту «Фенікс», що виконуєт Фонд Східна Європа за підтримки Європейського Союзу.

Партнери проєкту є Донецький національний університет імені Василя Cтуса і Вінницька міська рада. Реалізація проєкту на території Вінницької міської територіальної громади здійснюється з метою сприяння реінтеграції та відновленню роботи релокованого малого та середнього бізнесу.


Кого запрошують до участі:

 • Соціально вразливі категорії українців (ВПО, молодь, військовослужбовці та члени їх родин тощо), які прагнуть інтегруватися до місцевого ринку праці;
 • Мешканців Вінницької МТГ, які внаслідок війни втратили роботу або бізнес та прагнуть відновити свою економічну діяльність;
 • Представників малих та середніх підприємств, які перемістили свою діяльність на територію Вінницької МТГ після лютого 2022 р. (незалежно від виду економічної діяльності);
 • Представників малих та середніх підприємств, які здійснюють свою діяльність на території Вінницької МТГ та прагнуть удосконалити її в умовах невизначеності.
  Під час проєкту буде організовано низку заходів: круглі столи, дослідження, форуми, зустрічі, обговорення, майстер-класи та тренінги для представників МСП на різноманітні теми. Зокрема, обговорять, як формувати ідеї для бізнесу, визначити сферу діяльності, організаційно-правові засади.
  Також спікери розкажуть, як управляти фінансами, створювати команду, ефективно комунікувати та формувати стратегію розвитку.
  Для участі у проєкті необхідно зареєструватись за посиланням https://cutt.ly/UwkXVQ64
  Деталі за телефонами: +38 (067) 5990735 – Наталія; +38 (095) 4053205 – Олександр.

Фелікс ЖАНІН, “СічНьюз”

Поділитися
0 0 голосів
Рейтинг статті
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Back To Top